صفحه اصلی بازاریابی نهال بازاریابی نسیم قوانین راهنما درباره ما تماس با ما
محصول شماره یم
قیمت :15000تومان
محصول شماره یم
قیمت :15000تومان

قوانین و شرایط


به نام خدا

 

 

توجه:(در صورت موافقت شما با این قرارداد 'تیک شما به منزله امضاء' ثبت خواهد شد)

 

 

 

 

 

1- متقاضی می بایست فرد بالغ بوده و ۱۸ سال تمام شمسی داشته باشد.

2- متقاضی هیچگونه ادعایی مبنی بر استخدام در سایت ندارد.

3- متقاضی باید دارای صلاحیت های عمومی برای فعالیت باشد.

4- سایت بر مبنای اهداف، حقوق و قوانین خود می تواند ثبت نام کننده را به عنوان بازاریاب سایت قبول یا رد کند.

5- متقاضی جهت ثبت نام به عنوان بازاریاب باید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن اقدام کند. در پایان ثبت نام نهایتا تا 24ساعت تایید هویتی میشود و کد واحد بازاریاب برای او صادر شده و پنل کاربری او فعال می شود. بازاریاب باید جهت تایید هویت خود اسکن کارت ملی و فرم ثبت نام را تکمیل نماید در صورت عدم تکمیل در بازه زمانی ۷۲ ساعت حساب و پنل کاربری وی مسدود خواهد شد.

6- هر بازاریاب حق دارد با هر کد ملی تنها یک پنل کاربری در اختیار داشته باشد.

7- پنل کاربری به صورت رایگان به بازاریاب اعطا شده و هیچ وجهی تـحت عنوان حق عضویت، حق جایگاه یا عناوین دیگر برای شروع کار بازاریاب از وی دریافت نمی شود.

8- بازاریاب برای شروع به کار مجبور به خرید محصول نیست و پس از مطالعه مطالب آموزشی که به فراخور لزوم در سایت قرار دارد، بازاریاب می تواند فعالیت خود را آغاز کند.

9-هر بازار یاب میتواند با شماره ای که با آن اقدام به ثبت نام نموده و با ارسال کد تایید شماره از طریق پنل پیامکی سایت وارد حساب کاربری خود شود.

10- متقاضی و بازاریاب باید اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی،کد ملی، آدرس، کدپستی و…) و کد بازاریاب معرف خود را کاملا دقیق و بدون خطا درج کند.  کد ملی بازاریاب و کد معرف ثبت شده در پنل کاربری قابل تغییر نیستند. درج اطلاعات نادرست منجر به عدم پرداخت کمیسیون ها و پاداش های دوره ای شده و به هر گونه ادعا مبنی بر تقاضای کمیسیون و پاداش از سوی بازاریاب ترتیب اثر داده نخواهد شد و بازاریاب حق هرگونه شکایتی را از خود سلب می کند.

11- اگر متقاضی هنگام ثبت نام معرف نداشته باشد به طور اتوماتیک زیر گروه مدیر اصلی سایت قرار می گیرد.

12- بازاریاب اختیار اهدا، فروش، واگذاری یا انتقال حساب کاربری و کد بازاریابی خود را به دیگران ندارد.

13-بازاریاب جهت دریافت درآمد ملزم به ارائه شماره حساب(شماره شبا) فقط به نام خودش می باشد. کلیه تراکنش های مالی سایت با بازاریاب ها فقط از طریق بانک انجام می شود و هر گونه درخواست و ادعای دیگر مورد تایید نیست.

14-بازاریاب ها به هیچ عنوان نباید از ناتوانی ها یا ضعف دیگران مانند بیماری، سالخوردگی و بی سوادی و یا عدم آشنایی آنها به زبان خاص در جهت خرید و فعالیت سوء استفاده نمایند.

15-تمامی اطلاعات مربوط به محصول (نوع، ابعاد، وزن، تصاویر کامل، قیمت، ضریب کالا و…) به طور کامل و صحیح درسایت درج شده است.

16-بازاریاب هیچ وکالتی از طرف سایت ندارد، یعنی حق ندارد برای مذاکره و عقد قرارداد خود را نماینده سایت اعلام کرده و با شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرارداد امضاء کند.

17- سایت در قبال گفتار و وعده های دروغین بازاریاب که خارج از قوانین و مقررات سایت است، اغفال مشتری یا متقاضی همکاری توسط بازاریاب، اطلاعات نادرست و بزرگنمایی های نادرست درباره مدیران سایت و موارد دیگر تخطی بازاریاب از مفاد قوانین و قرارداد، هیچ مسئولیتی نداشته و مسئولیت آن مستقیما بر عهده بازاریاب است. اگر به این واسطه خسارتی مالی یا اعتباری به سایت وارد شود بازاریاب موظف است خسارات وارده را جبران کند و شرکت حق اقامه دعوی را برای خود محفوظ می داند.

18-بازاریاب باید فقط محصولات سایت را بر اساس روش مورد تایید سایت که معرفی کرده و بفروشد.

19-درآمد بازاریاب تنها از طریق کمیسیون یا پورسانت فروش محصولات سایت طبق طرح درآمدزایی حاصل می شود و هر گونه ادعای خارج از این مورد تایید نیست.

20-بازاریاب باید بازاریاب های مجموعه خود را آموزش داده و آنها را تشویق و حمایت کند.

21- بازاریاب باید همه اطلاعات و اسناد فراهم شده توسط سایت را اکیدا محرمانه تلقی کرده و نباید از آنها در راستای منافع خود یا شخص ثالث استفاده کند.

22- اگر بازاریابی اقدام یا تلاش به هک کردن، رسوخ یا دخالت در ‌سایت، پایگاه اطلاعات یا هر بخشی از سایت اعم از سخت افزار یا نرم افزار کند، حق بازاریابی و حساب کاربری وی درجا لغو شده و باید تمامی خسارات وارده به سایت را بر عهده گیرد.

23-بازاریاب نباید به هیچ وجه شخصی را مجبور به ثبت نام، بازاریابی یا خرید محصول سایت کند. در صورت محرز شدن این امر، پنل کاربری وی مسدود شده و فرد خاطی به مراجع ذی صلاح قانونی معرفی می شود.

24-بازاریاب حق ندارد هیچگونه وجه نقدی را از بازاریاب های مجموعه خود جهت خرید محصول درخواست یا دریافت کند. ارتباط مالی بین بازاریاب ها جهت خرید کالا مطلقا ممنوع است. اگر چنین تخلفی صورت پذیرد حساب کاربری وی مسدود شده و اقدام های قانونی علیه وی انـجام خواهد شد.

25-بازاریاب می تواند داوطلبانه از طریق بخش مربوط در حساب کاربری خود  لغو قرارداد و اتمام ادامه همکاری با سایت را درخواست کند. انصراف بازاریاب حداکثر تا یک هفته پس از دریافت درخواست و احراز هویت وی توسط سایت بررسی و قطعی خواهد شد و با ایشان تسویه حساب شده و حساب کاربری وی بسته خواهد شد.

26- اگر بازاریاب بدون دلیل موجه قانونی به مدت ۳ ماه پیاپی (بر اساس آنچه در طرح درآمدزایی تعریف شده) فعال نباشد به عنوان یک بازاریاب غیرفعال در نظر گرفته شده و به حالت تعلیق در می آید. اگر دو مرتبه به حالت تعلیق در بیاید، برای مرتبه سوم حساب کاربری وی بسته شده و سایت هیچگونه مسئولیتی درباره آن بازاریاب نخواهد داشت.

27- بازاریاب نباید با نام مستعار فعالیت کند.

28- بازاریاب اجازه ندارد متقاضی بازاریاب دیگر را جذب کند.

29-بازاریاب نباید ادعا کند که در استخدام سایت است. به هنگام معرفی فرصت شغلی سایت (بازاریابی) باید تاکید کند که این پیشنهاد راه اندازی یک تجارت مستقل است نه پیشنهاد استخدام. به علاوه، بازاریاب به هیچ وجه نمی تواند مسئولیتی را از طرف سایت بر عهده کسی بگذارد یا کسی را مقید به انجام وظیفه ای از طرف سایت کند.

30-از آنجایی که بازاریاب، در سایت کارمند یا استخدام نیست، لذا نمی تواند برای بیمه اجباری، بیمه بیکاری، حقوق ثابت، پاداش، عیدی، سنوات و هزینه های انجام شده برای امور بازاریابی ادعایی کند.

31-ایجاد شعبه رسمی یا نمایندگی فقط در اختیار سایت است و بازاریاب حق ندارد شعبه رسمی یا نمایندگی دایر کند.

32-شرکت هیچ تعهدی نسبت به فراهم کردن امکانات اعم از محل آموزش، ابزار کمک آموزشی، ملزومات اداری و… برای بازاریاب های خود ندارد.

33-بازاریاب می تواند از ابزارهای تبلیغاتی نظیر اینترنت (سایت ها و وبلاگ ها، انـجمن های گفتگو، شبکه های اجتماعی و…)، کلامی و شفاهی، ارسال پیام کوتاه، ارسال ایمیل، توزیع تراکت و بروشور یا هر وسیله دیگر منوط به رعایت اصول سایت استفاده کند.

34- در صورت لزوم به استفاده از تبلیغات محیطی و رسانه ای (برگزاری همایش ها، تبلیغات شهری، رادیو، تلویزیون)، بازارایاب ها می بایست قبل از هر اقدامی درخواست کتبی خود را برای مدیر سایت ارسال کنند و پس از بررسی و هماهنگی با کمیته نظارت موافقت یا عدم موافقت خود را به بازاریاب اعلام می نمایند، بدیهی است هرگونه از این نوع تبلیغات بدون مجوز کتبی مدیر سایت ممنوع می باشد.

35- بازاریاب ها مجاز به مصاحبه رادیویی، تلویزیونی، روزنامه و مجله و برگزاری همایش عمومی جهت معرفی محصولات، فرصت های درآمدی و… بدون مجوز کتبی مدیر سایت نیستند.

36- هر گونه اغتشاش، حرکت ضد منافع و مصالح نظام، فعالیت سیاسی و عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده تخلف حساب کاربری بازاریاب مسدود شده و مادام العمر از حضور وی در سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد.

37-شرکت موظف است نهایتا تا15روز کالای خریداری شده را ارسال نماید(زمان در نظر گرفته شده برای پست حدودا3 الی5 روز میباشد)

38-کاربری که برای اولین بار وارد سایت میشود می بایستی تمامی بند ها و قوانین سایت را مطالعه نماید و با آگاهی کامل امضاء(تیک) نماید تا بتواند شروع به فعالیت کند.

39-مسئولیت هرگونه عدم آگاهی از شرایط کار به عهده خود کاربر میباشد لذا خواهشمندیم تا شرایط کار را مطالعه نمایید تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری به عمل آید.

40-کاربری که هنگام خرید کد معرفی وارد نکرده است تا یک هفته فرصت مرجوع کردن کالای خود را دارد توجه داشته باشید در صورت مرجوع کردن هزینه ارسال و برگشت کالا از مبلغ شما کسر خاهد شد.

41-کاربر می بایستی از خرید خود از لحاظ مناسب بودن قیمت آن اطمینان حاصل نماید و سپس خرید خود را تکمیل کند در غیر این صورت شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

42-هرگونه مشکل در کالای خریداری شده که مشخص باشد از طرف مشکل کارگاهی است شرکت موظف به تعویض آن میباشد.

43-پورسانت های بازاریابان شنبه ها تا ساعت 24 تصویه میشود.

این قوانین به منزله توافق کاری بین شخص حقوقی سایت با شخص حقیقی که وارد این سایت یا اپلیکیشن شرکت رویش نهال امید ایرانیان میگردد بسته میشود لذا به صورت کامل قوانین را مطالعه کرده تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آید.